Wyłącznik ciśnieniowy SWITCHMATIC 1 a inne wyłączniki, poznaj różnice!

Opublikowano

Jeżeli szukasz sprawdzonego oprzyrządowania do studni, SWITCHMATIC 1 to elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy ze zintegrowanym manometrem cyfrowym oraz zabezpieczeniem przed suchobiegiem.

Automatycznie włącza i wyłącza pompę jednofazową (230V) do mocy max 2,2kW (16A). Urządzenie załącza, wyłącza i ustawia ciśnienie z dokładnością do 0,1 bar.

Wyłącznik ciśnieniowy SWITCHMATIC ma niewielkie rozmiary, ale sporo potrafi. Posiada czytelny wyświetlacz. Na ekranie wyświetla aktualny poziom ciśnienia oraz poboru prądu.

Funkcje urządzenia do wyłączania pompy głębinowej

  • Zabezpieczenie przed suchobiegiem
  • Zabezpieczenie przed zbyt częstym załączaniem się (np. uszkodzony zbiornik)
  • ART – automatyczny reset w przypadku błędów systemu
  • Synchronizacja z innym urządzeniem SWITCHMATIC

 

Poznaj solidne narzędzie do wyłączania pompy

Sterownik przeznaczony jest do ssących pomp jednofazowych o maksymalnej mocy 2,2 kW, które tłoczą wyłącznie czystą wodę. Ciśnienia załączania i rozłączania pompy można dowolnie ustawić w zakresie od 0,5 do 8 barów.

Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Sterownik może pracować w jednym z dwóch trybów: różnicowym i różnicowo-odwrotnym.

 

SWITCHMATIC 1 a inne wyłączniki ciśnieniowe

 

Profesjonalne rozwiązanie w dobrej cenie

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym funkcjonowaniu studni, wybierz wyłącznik ciśnieniowy SWITCHMATIC. W innym wypadku ryzykujesz nawet spaleniem pompy i wielotysięcznymi stratami!

Model SWITCHMATIC 1 to idealny wybór w półce cenowej do 200 zł. Kompletne urządzenie, nie wymagający zaopatrywania się w dodatkowe manometry i wyświetlacze.

Mariusz Leonarczyk

Właściciel firmy Grupa Leonarczyk. Praktyk z 21-letnim doświadczeniem w branży. Główny “sterownik” i prawdziwy ocean wiedzy o studniarskim fachu. To pod jego okiem uruchomionych zostało już 10000 + studni z naszym osprzętem. Wiedza to źródło, które pozwala uruchomić strumień korzyści dla klientów. My to robimy, dzieląc się jej tajnikami, ale i przekładamy na praktykę, dzięki której możemy uruchomić Twoją studnię od A do Z.

Grupa Leonarczyk 2024