Wyłącznik ciśnieniowy SWITCHMATIC 1 a inne wyłączniki, poznaj różnice!

Jeżeli szukasz sprawdzonego oprzyrządowania do studni, SWITCHMATIC 1 to elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy ze zintegrowanym manometrem cyfrowym oraz zabezpieczeniem przed suchobiegiem.

Automatycznie włącza i wyłącza pompę jednofazową (230V) do mocy max 2,2kW (16A). Urządzenie załącza, wyłącza i ustawia ciśnienie z dokładnością do 0,1 bar.

SWITCHMATIC ma niewielkie rozmiary, ale sporo potrafi. Posiada czytelny wyświetlacz. Na ekranie wyświetla aktualny poziom ciśnienia oraz poboru prądu.

Funkcje urządzenia do wyłączania pompy głębinowej

  • Zabezpieczenie przed suchobiegiem
  • Zabezpieczenie przed zbyt częstym załączaniem się (np. uszkodzony zbiornik)
  • ART – automatyczny reset w przypadku błędów systemu
  • Synchronizacja z innym urządzeniem SWITCHMATIC

 

Poznaj solidne narzędzie do wyłączania pompy

Sterownik przeznaczony jest do ssących pomp jednofazowych o maksymalnej mocy 2,2 kW, które tłoczą wyłącznie czystą wodę. Ciśnienia załączania i rozłączania pompy można dowolnie ustawić w zakresie od 0,5 do 8 barów.

Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Sterownik może pracować w jednym z dwóch trybów: różnicowym i różnicowo-odwrotnym.

 

SWITCHMATIC 1 a inne wyłączniki ciśnieniowe

 

Profesjonalne rozwiązanie w dobrej cenie

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym funkocjonowaniu studni, wybierz SWITCHMATIC. W innym wypadku ryzykujesz nawet spaleniem pompy i wielotysięcznymi stratami!

Model SWITCHMATIC 1 to idealny wybór w półce cenowej do 200 zł. Kompletne urządzenie, nie wymagający zaopatrywania się w dodatkowe manometry i wyświetlacze.

Grupa Leonarczyk 2022