Elektroniczne zabezpieczenie do pomp głębinowych DRP i DRP-PLUS, czym się różnią?

Protektor DRP jest innowacyjnym urządzeniem elektronicznym stworzonym przez firmę ZDS. Urządzenie to może być stosowane tylko i wyłącznie z pompami ZDS.

Gwarantuje optymalną ochronę pompy przed suchobiegiem. Dodatkowo chroni ono również silnik przed spaleniem w przypadku powtarzających się z dużą częstotliwością cykli uruchamiania i zatrzymywania,  jak również przed niskim / wysokim napięciem, przeciążeniem,oraz przed błędnym doborem przewodu elektrycznego do pompy.

DRP a inne urządzenia

W porównaniu do tradycjonalnych rozwiązań, nie jest potrzebna instalacja dodatkowych kabli, czujników ani skrzynek sterujących. DRP zostało zaprojektowane oraz przestestowane, aby chroniło zanurzoną pompę przed spaleniem w warunkach niedoboru wody lub w przypadku powtarzających się częstych załączeń i wyłączeń (np. kiedy ciśnienie w zbiorniku jest niskie lub element, membrana uległa uszkodzeniu).

Wybierz pełną ochronę

Bez względu na to, który z wariantów urządzenia DRP wybierzesz, masz pewność całkowitej ochrony. Zabezpieczasz się przed brakiem dostępu do wody ze względu na awarię, kosztami naprawy wynikającymi z braku zastosowania bezpiecznego osprzętu i zyskujesz ekonomiczne działanie własnej studni ze względu na optymalizacyjne mechanizmy osprzętu DRP.

Masz więcej pytań? Na wszystkie chętnie udzielimy odpowiedzi. Skontaktuj się z nami: https://leonarczyk.pl/kontakt/

Grupa Leonarczyk 2022